Osobní kamera pro záchranné složky s výdrží až deset hodin

Osobní kamera pro záchranné složky

DrivePro Body 60 s vestavěnou velkou baterií je kamera, která umožňuje až deset hodin nahrávání videa s kvalitou Full HD. Zařízení je určeno pro zaměstnance záchranné služby a ostrahy.

DrivePro Body 60 se skládá z hlavní jednotky spojené s širokoúhlým objektivem (130º) se světlostí F/2.8 a snímačem Sony, což umožňuje nahrávání videa s rozlišením 1920×1080 a rychlostí 30 snímků/s ve formátu MP4. Speciální tlačítko na těle zařízení je určeno k focení jednotlivých scén. Filmy a snímky jsou uloženy ve vnitřní paměti eMMC s kapacitou 64 GB, na kterou se vejde až 16 hodin záznamu s kvalitou Full HD.

Zařízení je vybaveno lithium-polymerovou baterií s kapacitou 3120 mAh, která umožňuje nahrávání a snímání po dobu až deseti hodin bez nabíjení. Kamera využívá modul GPS/GLONASS, díky němuž lze přesně označit místo události a zobrazit informace týkající se souřadnic a trasy na videozáznamu.

Konstrukce DrivePro Body 60 se vyznačuje stupněm krytí IP67, který zaručuje prachotěsnost a odolnost vůči stříkající vodě a krátkodobému ponoření pod dobu max. 30 minut, do hloubky 1 metru. Objektiv lze připevnit k nárameníku, přilbě, čepici pomocí klipsu nebo samolepky, zatímco hlavní jednotka se nachází v pouzdru připevněném k opasku.

Nabídka Transcend zahrnuje také sadu příslušenství DBK2 umožňující jiné připevnění jednotky: držák s magnetem a sponu k upevnění MOLLE, tj. modulového systému přenášení vojenského vybavení. Transcend nabízí také dokovací stanici DPD6N až pro šest kamer DrivePro Body 60 umožňující nabíjení baterie, správu záznamů a současné stahování souborů.

Osobní kameru DrivePro Body 60 lze spravovat s využitím bezplatného softwaru DrivePro Toolbox pro zařízení se systémem Windows nebo pomocí mobilní aplikaci DrivePro Body App dostupné pro zařízení se systémem Android a iOS. Aplikace umožňují prohlížení nahrávek video souborů, fotek a změnu nastavení kamery. S použitím mobilní aplikace lze také provádět živý přenos obrazu během nahrávání a také pořizovat dodatečné snímky.

Související články

Leave a Comment