Kontrolujte stav UPS v online prostředí pomocí mobilu

APC Smart-UPS

APC by Schneider ElectricPrůzkumy ukazují, že výpadky napájení jsou ve firmách poměrně časté a setkalo se s nimi až 90 % oslovených podniků. Průměrná délka prostoje činí 22 hodin za jeden incident, přičemž 80 % firem počítá s maximální tolerancí prostoje v rozmezí do tří hodin.

Novinkou v oblasti nepřerušitelných zdrojů napájení v řadě produktů Smart-UPS je technologie SmartConnect, umožňující uživatelům vzdálené zobrazení informací o jejich UPS prostřednictvím zabezpečeného webového prostředí. S ohledem na parametry řady APC by Schneider Electric Smart-UPS najde zařízení využití hlavně mezi zákazníky z malých a středních firem, které se chtějí efektivněji chránit před výpadky napájení, poklesem napětí, napěťovými špičkami, podpětím a přepětím.

UPS můžete monitorovat online i přes mobil

„Pomocí SmartConnect můžete monitorovat své zařízení UPS s kterýmkoliv zařízením s webovým prohlížečem a připojením k internetu, například z vašeho mobilu. Stačí jen připojit UPS SmartConnect k síti a následně načíst QR kód pomocí aplikace mySchneider,“ přibližuje výhody řešení Petr Baudyš ze Schneider Electric. Nastavení zařízení SmartConnect-UPS je snadné a nevyžaduje žádný další hardware ani software. V současné době existuje několik řad z kategorie Smart-UPS podporující SmartConnect. Tyto řady jsou označeny prefixem SMT a SMC a následně doplněny postfixem C, například SMC1000IC, SMT2200IC.

Pokročilá zákaznická podpora a rychlý servis

Funkce APC SmartConnect umožňuje zobrazit stav UPS pomocí zabezpečeného webového prohlížeče. „Toto inovativní rozhraní vzdálené správy vám dopřeje mimo jiné například automatické oznámení, aktualizaci firmware nebo třeba pokročilou podporu. Data jsou v CRM, takže víme, kdo jste, když zavoláte, a my pak můžeme rychle a operativně jednat a pomoci. Vše zmíněné má za cíl maximalizovat životnost zařízení,“ doplňuje Petr Baudyš.

S řadou Smart–UPS získáte tyto výhody:

  • Efektivnější power management.
  • Jednodušší a podrobnější monitoring.
  • Včasná, proaktivní a akceptovatelná upozornění s pokročilými úrovněmi podpory.
  • Možnost správy všech UPS z jednoho místa.

Související články

Leave a Comment