Cyber Defense Magazine naděloval ocenění

Kingston Ironkey

V kategorii Nejlepší firma v oblasti prevence ztráty dat zvítězila společnost Kingston Digital, která je výrobcem flash pamětí a dceřinou společností Kingston Technology Company.

Společnost tak potvrdila svoji pozici průkopníka v tomto oboru. Kromě toho v dalších kategoriích soutěže Cyber Defense 2018 Global Awards zvítězily také její šifrované USB flash disky IronKey D300 a SSD disky UV500. Tato ocenění uděluje časopis Cyber Defense Magazine, celosvětově známý inovátorům na poli kybernetické bezpečnosti a ochrany informací. Společnost Kingston byla s šesti získanými cenami nejúspěšnější z více než 3000 společností, které letos měly nominace na ocenění v oblasti zabezpečení dat.

Společnost Kingston Technology vyhrála v kategorii Hot Company Data Loss Prevention (Nejlepší firma v oblasti prevence ztráty dat) a její šifrovaný USB flash disk IronKey D300 obdržel následující ocenění:

  • Editor’s Choice Bring Your Own Device (BYOD) (Doporučení redakce v kategorii BYOD, Přineste si do práce svoje vlastní zařízení).
  • Best Product Security Hardware (Nejlepší produkt v kategorii Bezpečnostní hardware).

Kingston pamětiSSD disk UV500 s 256bitovým AES hardwarovým šifrováním a podporou standardu TCG Opal 2.0 získal tři další ocenění:

  • Most Innovative Data Loss Prevention (Inovativní řešení prevence ztráty dat).
  • Most Innovative Encryption (Inoativní šifrování dat).
  • Next Gen Security Hardware (Nejmodernější bezpečnostní hardware).

„Průniky do datových systémů a krádeže nebo ztráta důvěrných firemních nebo osobních informací jsou velkým celosvětovým problémem,“ uvedl Robert Allen, ředitel marketingu a technických služeb Kingston pro region EMEA. „Věříme, že jedním z klíčů k úspěšnému plánu zabezpečení dat a minimalizaci následků průniků do datových systémů je zajištění šifrované ochrany dat jak v rámci firewallu, tak i mimo něj. Získání titulu Nejlepší společnost a také dalších ocenění Cyber Defense 2018 Global Awards za své úsilí v oblasti bezpečnostních řešení považujeme za velkou poctu.“

„Jsme rádi, že jsme mohli vyhlásit Kingston Technology vítězem v těchto kategoriích,“ uvedl Gary S. Miliefsky, vydavatel časopisu Cyber Defense Magazine. „Cyber Defense Magazine pátral šest měsíců po celém světě, aby našel inovativní a nejprogresivnější společnosti v oboru kybernetické bezpečnosti, které by se mohly stát kandidáty na získání našich ocenění za rok 2018. Kingston získal tato ocenění za mimořádnou aktivitu při vytváření inovativních řešení, která pomáhají chránit společnosti a organizace po celém světě před negativními provozními i ekonomickými dopady zákeřných útoků a průniků do datových systémů.“

Související články

Leave a Comment