Veletrh it-sa slaví 10. výročí, oslavujte s námi!

it-sa 2019 ceska expozice

Jako dárek od nás přijměte vstupenku na veletrh zdarma.

Hledáte řešení pro zabezpečení firemní počítačové sítě, zajímá vás kybernetická bezpečnost, tak navštivte největší veletrh oboru it-sa . V úterý 8. října otevře své brány, tento odborníky očekávány veletrh. Po dobu tří dnů (8. – 10. 10. 2019) se stane norimberské výstaviště opět Mekkou IT specialistů. Téměř 800 vystavovatelů poskytne návštěvníkům přehled o současných prostředcích pro zabezpečení informační techniky včetně cloudů, a také o systémech mobilní bezpečnosti, šifrovacích nástrojích a přístupových systémech. Představí také systémy pro zabezpečení průmyslových sítí a systémy SCASA a nástroje antivirové ochrany. Společnou expozici českých firem naleznete v hale 10.1. stánek 408.

Velmi pestrý a zajímavý je celý doprovodný program. Po hlavních řečnících, kterými byli v minulosti např. Edward Snowden nebo Paula Januszkiewicz přebírá metu britský investigativní novinář Misha Glenny, autor bestselleru McMafia a expert na počítačovou kriminalitu. Svůj Keynote projev přednese 10. října v 12:00 hod. na fóru International. Vstup je pro všechny návštěvníky a zástupce vystaitsa 2019 logovujících firem zdarma.

Po celou dobu trvání veletrhu poskytnou odborníci z řad vystavovatelů na pěti přednáškových pódiích informace o aktuálních hrozbách a ukážou, jak se před nimi firmy mohou chránit. Za zmínku určitě stojí fórum „it-sa insights“, na kterém se experti podělí o své znalosti v panelových diskuzích bez propagace konkrétních produktů. Další prezentace jsou věnovány ochraně osobních údajů, IoT či mýtu AI. Další informace k doprovodnému programu www.it-sa.de/en/events

Zaujal vás veletrh it-sa? Tak neváhejte a vydejte se s námi na it-sa ve středu 9. října, kdy pořádáme jednodenní zájezd s nástupem v Praze a Plzni. Detaily k zájezdu a registrační formulář naleznete na webu www.proveletrhy.cz/zajezdy/. Zájezd organizuje AVERIA a PROveletrhy s.r.o., oficiální zastoupení NuernbergMesse v ČR.

Upřednostníte-li individuální dopravu, tak Vám můžeme být nápomocni alespoň v zajištění vstupenky zdarma. Vstupenku získáte po registraci kódu itsa19CZ na www.it-sa.de/en/visitors/tickets/voucher.

Případné dotazy směřujte na výhradní zastoupení veletrhu v ČR, na společnost PROveletrhy s.r.o. info@PROveletrhy.cz, tel.: 775 663 700.

 

Napsat komentář