HackerFest 2019 se blíží

Největší událost v Česku, jejímž obsahem jsou nejnebezpečnější praktiky hackingu dnešní doby se již kvapem blíží. Ve dnech 16. až 18. září proběhne již 7. ročník bezpečnostní konference HackerFest a následné workshopy, které poskytnou ucelený přehled nebezpečných podob hackingu, představu o bezpečnostních slabinách vaší firmy a také tipy na ochranu osobních i firemních dat. Konference se již tradičně uskuteční v prostorách multikina CineStar Praha – Černý Most.

GOPASPřes 350 účastníků se může těšit na přednášky od uznávaných IT Security expertů jako William Ischanoe, Jan Bašista, Roman Kümmel, Lukáš Antal, Michal Špaček, Michael Grafnetter či Martin Haller, kteří budou hovořit o tom, co na nás číhá v kyberprostoru; o testování bezpečnosti webových stránek; jak postupuje hacker, pokud chce napadnout daný cíl; o reportování API; nových útocích na Active Directory či jak a k čemu zneužívají hackeři infikované počítače.

Na závěr pak vystoupí bezpečnostní expertka Paula Januszkiewicz, která patří mezi přední řečníky na mezinárodních konferencích TechEd. Obsahem její přednášky „Fatal Signs: 10 Symptoms When You Think You’ve Been Hacked“ bude seznámení se symptomy, které by mohly naznačovat napadení hackery, a také s nástroji a technikami zaměřenými na tento druh aktivit. Rovněž se dozvíte jak alespoň zčásti ochránit diskutované oblasti operačního systému.

V rámci workshopů se účastníci budou moci seznámit s nejnebezpečnějšími triky současných hackerů, hackingem moderních zařízení, webových aplikací, operačních a antivirových systémů a uvidí rovněž reálné ukázky nejaktuálnějších hacking hrozeb v celém světě.

Napsat komentář