ESET a Canon IT Solutions zakládají v Japonsku společný podnik

ESET Japan

Společnost ESET posílila svoji pozici v Japonsku a společně se svým exkluzivním partnerem, společnostní Canon IT Solutions (CITS) založila společnost ESET Japan Inc. Tokijská kancelář společnosti, která oficiálně zahájila činnost v tomto měsíci, má za cíl posílit pozici firmy na japonském trhu a uvést na něj nově vyvíjená bezpečnostní řešení pro firemní zákazníky i domácnosti.

„Po vstupu společnosti na japonský trh, k němuž došlo v roce 2003, je vznik samostatné kanceláře v Tokiu silným závazkem pro rozvoj kybernetické ochrany v Japonsku a inovace našich řešení ruku v ruce s rostoucími potřebami našich zákazníků,“ říká Richard Marko, generální ředitel společnosti ESET.

„Posilovali jsme pozici společnosti ESET podporou jejích produktů, které jsou charakteristické vysokou úrovní detekce malwaru a minimálními nároky na výpočetní kapacitu zařízení, přitom jsou intuitivní pro uživatele. Vznikem společnosti ESET Japan se snažíme posílit spolupráci s ESETem, abychom mohli zákazníkům poskytovat ještě lepší bezpečnostní řešení a služby,“ uvedl Masachika Adachi, prezident a generální ředitel společnosti CITS.

Role CITS při vstupu společnosti ESET na japonský trh byla klíčová a tato spolupráce se bude dále prohlubovat. CITS je pro ESET exkluzivním partnerem a pomůže mu posílit pozici na trhu coby dodavatele jednoduchých bezpečnostních řešení, jež se vyznačují vysokou mírou přesnosti a pomáhají jak firemním zákazníkům, tak běžným uživatelům.

Novou pobočku společnosti ESET Japan povede pan Hiroyo Kuroda, který má za sebou téměř dvacetileté zkušenosti v oblasti IT a softwaru. Cílem tokijského zastoupení je zvýšit povědomí o značce ESET, dostupnost produktů společnosti a získávat zpětnou vazbu od zákazníků, již pak společnost může využít při vývoji dalších produktů a posilovat tak úroveň zabezpečení v Japonsku.

Napsat komentář