Bezpečnostní brána páté generace pro organizace a datová centra

bezpečnostní brána Check Point 23900

Nové komplexní zařízení přináší bezkonkurenční výkon a maximální ochranu proti kyberhrozbám 5. generace.

Nová bezpečnostní brána 23900 společnosti Check Point definuje nový standard ochrany proti nejpokročilejším kyberútokům 5. generace, jimž čelí organizace a datová centra. Nejnovější přírůstek do rodiny Check Point 23000 kombinuje komplexní prevenci hrozeb s unikátním hardwarem a přináší výkon pro kontrolu šifrovaného SSL provozu bez kompromisů v oblasti výkonu, provozu nebo škálovatelnosti.

Bezpečnostní brána 23900 nabízí maximální bezpečnostní výkon s propustností firewallu 128 Gb/s v kompaktním 2U těle. Podporuje nejrychlejší standardy konektivity až 100 GbE a nabízí modulární možnosti rozšíření pro až 42 síťových rozhraní.

„Nová bezpečnostní brána 23900 nabízí nejlepší ochranu ve své třídě proti sofistikovaným kyberhrozbám,“ říká Peter Kovalčík, SE Manager ve společnosti Check Point. „Organizace musejí na ochranu kritických aktiv před kyberútoky páté generace nasadit plně integrovaná řešení, která sjednotí prevenci hrozeb, emulaci a extrakci do jedné platformy. Se zařízením Check Point 23900 mohou zákazníci okamžitě nasadit tyto konsolidované technologie napříč vysoce výkonnými datovými centry nebo podnikovými sítěmi s vysokým provozem.“

Bezpečnostní brána 23900 využívá architekturu Check Point Infinity a nabízí komplexní kyberzabezpečení, které konsoliduje veškerá síťová řešení prevence hrozeb, včetně oceňovaného řešení Check Point SandBlast Zero-Day Protection.

Klíčové funkce a vlastnosti bezpečnostní brány Check Point 23900:

  • Nejpokročilejší technologie prevence hrozeb na trhu.
  • Nejrychlejší bezpečnostní brána 5. generace s 22,7Gb/s výstupem prevence hrozeb a celkovou šířkou pásma firewallu 128 Gb/s.
  • Výkonný hardware pro kontrolu šifrovaného SSL provozu.

Napsat komentář