2 speciální rohové kamery pro specifické účely

AXIS P9106-V

Axis pokračuje v inovacích a uvádí dva modely speciálních kamer určených pro instalaci do rohu, které mají konstrukční prvky navržené s ohledem na úzce vymezené instalace. Síťová kamera AXIS P9106-V Brushed Steel je ideální pro spojení s designem interiéru výtahů, zatímco AXIS P9106-V White je kamera s ochranou proti zranění (s označením anti-ligature), která se uplatní mimo jiné ve zdravotnictví. Kamery s rozlišením 3 MP jsou speciálně navržené pro optimální záběr z rohu do rohu. Mohou pokrýt až 130° vodorovně a 95° svisle, bez mrtvých úhlů.

Bílý model kamery AXIS P9106-V je navržen tak, aby eliminoval šance, že se zranitelné osoby, jako jsou osoby v psychiatrické péči nebo osoby zadržené policií, použijí zařízení k sebepoškození. Síťový audio přenos je možné zajistit doplněním kamery o externí modul AXIS T6112 s rozhraním pro audio komunikaci a řízení vstupů a výstupů (I/O) a s portcast technologií. Díky tomu může kamera také zaznamenávat dialog, například při instalaci v policejních vyšetřovacích místnostech. Kromě toho lze kameru snadno natřít jinou barvou, aby odpovídala jakémukoli prostředí a nijak nerušila nebo nedráždila zranitelné osoby. Pokud dojde k zašpinění kamery, její čelní sklo je odolné proti otěru a chemikáliím a snadno se čistí s pomocí čistících prostředků nebo prostého odstraňovače graffiti.

Model z leštěné oceli je navržen tak, aby se hodil k elegantním výtahovým kabinám, například v luxusních budovách v komerčním prostředí. Kamera nemá žádné viditelné šrouby a zaujme stylovým designem. Pokud se kamera znečistí nebo se stane terčem vandalismu, trvanlivé čelní sklo lze opět snadno vyčistit nebo vyměnit podobně jako v případě bílého modelu.

Související články

Leave a Comment