IT SECURITY NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na IT bezpečnost a související témata. #security #bezpečnost #ITSECNN

CYB3R DAYS 2024

CYB3RDAYS24

Srdečně vás zveme na českou konferenci etického hackingu CYB3R DAYS 2024, která se uskuteční v Praze. Připojte se k nám a otevřete bránu do světa nejnovějších hrozeb, nástrojů a strategií, které vám pomohou bránit náš digitální prostor.

Tato unikátní událost je určena všem profesionálům, kteří se zajímají o oblast kyberbezpečnosti. Během konference vám poskytneme veškeré informace potřebné k rozšíření vašich kybernetických dovedností na vyšší úroveň.

Připravili jsme pro vás pestrou paletu témat, která se zaměří jak na technické, tak na manažerské aspekty. Navíc máte výjimečnou možnost navázat cenné kontakty s dalšími odborníky na kyberbezpečnost a sdílet své zkušenosti.

Součástí konference je také tombola a večerní Networking party, která vám umožní navázat cenná propojení s dalšími odborníky na kybernetickou bezpečnost.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost k propojení s dalšími experty a získání klíčových znalostí, které nám pomohou společně chránit digitální svět.

Cyber Rangers logoPřipojte se k  setkání kybernetických odborníků v roce 2024!

Zaregistrujte se ještě dnes a zajistěte si své místo na CYB3R DAYS 2024.

datum:  3. – 5. 9. 2024

místo konání:  Microsoft, Vyskočilova 1561/4, Praha

Využijte do 31. 5. 2023 zlevněné vstupné