IT SECURITY NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na IT bezpečnost a související témata. #security #bezpečnost #ITSECNN

11. ročník československé konference HackerFest 2023

HACKERFEST 2023 Praha

Připravte se na konferenci HackerFest, která se bude konat 7. listopadu 2023. Konference bude plná odborných IT přednášek od TOP českých a slovenských odborníků z praxe. Konference se bude konat v CineStar v OC Černý Most v Praze, ale můžete ji sledovat i online prostřednictvím živého přenosu, který bude vysílán přímo ze sálu v Praze.

GOPAS7 expertů
7 odborných přednášek
Novinky z IT bezpečnosti a etikého hackingu
Příklady z praxe
Přednášející odpoví živě na vaše otázky z chatu přímo v průběhu konference
10denní archiv přednášek pro všechny

Představení prvních řečníků a jejich přednášek

  • Roman Kümmel
    Deanonymizace příjemců e-mailových zpráv
  • Ondřej Ševeček
    Bezpečnostní analýza dvou password manageru Keepass a Keeper
  • Martin Haller
    MS Entra ID: Enterprise Applications

 

Možnosti vstupenky

Fyzická účast: Konference se uskuteční v Praze v Multikině CineStar – Černý Most. Zakoupením této vstupenky získáte vstup na konferenci (do konferenčních sálů), občerstvení a možnost osobního setkání s přednášejícími a kolegy z oboru. Současně je součástí vstupenky také desetidenní archiv přednášek.

Online účast: Zakoupením online vstupenky si zajistíte přístup do online aplikace, kde bude celá konference streamována. Součástí vstupenky je také desetidenní archiv přednášek, takže vám žádná přednáška neunikne a můžete si konferenci vychutnat z pohodlí domova nebo kanceláře. Přednášející budou ŽIVĚ odpovídat na vaše dotazy z chatu přímo během konference. S touto vstupenkou nemáte zaručen vstup do konferenčního sálu.