IT SECURITY NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na IT bezpečnost a související témata. #security #bezpečnost #ITSECNN

Acronis MSP akademie přidává 19 nových modulů a 100+ nových videí

Acronis MSP akademie

Acronis oznámil rozšíření Acronis MSP Academy, jejímž cílem je umožnit poskytovatelům řízených služeb (MSP) maximálně využívat nových znalostí a dovedností na neustále se vyvíjejícím IT trhu. Nejnovější rozšíření zahrnuje 19 nových modulů a více než 100 videí poskytujících špičkové obchodní a technické školení.

Nově uvedené moduly obsahují detailnější obsah, který klade důraz na technické aspekty důležité pro zaškolení nových techniků. Zahrnují různorodá témata, která jsou pro MSP klíčová, včetně monitorování vzdálené plochy, zvyšování příjmů s pomocí Microsoft365, Disaster Recovery, automatizace pro MSP a jak propagovat své MSP služby.

Acronis MSP Academy byla spuštěna v roce 2023 s cílem podpořit MSP v jejich růstu prostřednictvím specializovaných a pro MSP specifických školení. Díky novým modulům mají MSP možnost zlepšit úroveň svého podnikání získáním pokročilých znalostí a dovedností.

Acronis„MSP Academy od Acronisu poskytuje na míru šité vzdělávání, od zkoumání rozmanitých témat až po strukturovaný způsob vzdělávání, který zaručuje kontinuální rozvoj MSP poskytovatelů a jejich technických týmů,” řekl Štěpán Bínek, manažer prodeje cloudových řešení Acronis ve společnosti ZEBRA SYSTEMS. „Vřele doporučujeme Acronis MSP akademii také našim českým a slovenským partnerům, kteří takto mohou získat dovednosti odlišující je od konkurence na trhu.“

Moduly Acronis MSP Academy pokrývají důležité oblasti, včetně řízených služeb, kybernetické bezpečnosti a marketingu. Absolvování kurzů umožňuje MSP zvýšit své odborné znalosti v oblasti kybernetické bezpečnosti, poskytovat výjimečné služby klientům a zvyšovat svou reputaci. Podle portálu Devlin Peck mají společnosti s komplexním školením o 218 % vyšší příjem na zaměstnance a jsou o 17 % produktivnější. 59 % zaměstnanců věří, že školení zvyšuje jejich pracovní výkon, a 45 % zaměstnanců má větší šanci, že zůstanou na své pozici, pokud absolvují školení. Více než 90 % pracovníků navíc uvádí, že ve firmě zůstanou, pokud jim budou nabídnuty možnosti osobního rozvoje.

Jedním z klíčových aspektů rozšířené Acronis MSP Academy je možnost pro MSP získat pověření Credly, které zvýrazňuje jejich dovednosti, znalosti a odbornost. Credly je přední digitální pověřovací platforma, která umožňuje jednotlivcům a organizacím prokázat své schopnosti a odhodlání poskytovat vysoce kvalitní služby.