Zdokonalené kamery s 360stupňovým záběrem

i-PRO Extreme

Nové řady 360stupňových kamer poskytují ostrý obraz a vysokou citlivost. Jsou vyvinuty pro záznam důkazního materiálu v náročných podmínkách.

Nejnovější přírůstky do řady i-PRO Extreme společnosti Panasonic zvládnou zmenšit objem dat při zachování vysoké kvality videa. Díky podpoře komprese H.265 a dalších formátů v rámci nové inteligentní technologie kódování jsou tyto kamery ideální v obchodě, bankovnictví, městském dozoru a v logistice. V této řadě vyvinula společnost Panasonic také model splňující potřeby vestavěných aplikací například ve vlacích a autobusech.

360stupňové síťové kamery jsou k dispozici v rozlišení 5 Mpx a 9 Mpx a zaznamenávají zřetelné video s nízkým zkreslením.

9Mpx kamery jsou dostupné pro vnitřní (WV-X4171) i venkovní (WV-X4571L) použití. Nové 5Mpx řady jsou také dostupné pro vnitřní (WV-S4150) a venkovní (WV-S4550L) použití. Obě rozlišení doplňují výkonné inteligentní funkce včetně teplotního mapování, počítání lidí a odstranění pohyblivých objektů (Moving Object Removal).

Teplotní mapování umožňuje analyzovat zóny s velkým pohybem a dlouhým pobytem osob. Díky tomu je k dispozici vizualizace pohybu v širokém zorném poli kamery – to je ideální pro business intelligence a podnikání kroků k vylepšení efektivity zejména v obchodě a bankovnictví.

Kamery WV-S4550L a WV-X4571L jsou navrženy s ohledem na vysokou výdrž v extrémních podmínkách a disponují odvlhčovacím zařízením a šrouby odolnými vůči soli, takže jsou vhodné do náročných prostředí – například takových, kde se rychle mění teplota a kde jsou kamery vystaveny vysoké vlhkosti a náhlým vibracím.

Venkovní modely také zachycují monochromatický obraz v noci nebo ve tmě, takže můžete dostávat potřebné informace i v temném prostředí – to vše zásluhou chytré IR-LED technologie společnosti Panasonic. Kamera WV-X4571L má navíc funkci ABF (auto back focus), díky které optimalizuje zadní ostření a zajišťuje čistý a ostrý obraz.

Související články

Leave a Comment