Veletrh it-sa přitáhne odborníky na bezpečnost

dotace veletrh it-sa

 

Mezinárodní veletrh IT bespečnosti it-sa. – Představte zde Vaše inovace! Dotace pro vystavovatele.

Veletrh it-sa je veletrhem s nejvyšším počtem vystavovatelů na světě a přední oborovou akci v Evropě. Položili jsme pár otázek Franku Venjakobovi, řediteli veletrhu it-sa.

Frank Venjakob – ředitel veletrhu it-saPane Venjakobe, mohl byste nejprve v krátkosti veletrh it-sa představit?

Frank Venjakob (FV): Veletrh it-sa je se svými přibližně 700 vystavovateli z 27 zemí celosvětově největší odborný veletrh k tématu bezpečnosti IT. Především pro evropské odvětví kybernetické bezpečnosti je ústřední platformou, kde je možné oslovit profesionální uživatele z Německa, Evropy i z mimoevropských zemí.

Jak vidíte vývoj branže bezpečnosti IT v EU?

FV: Toto odvětví tvoří převážně středně velké podniky, velmi úspěšných je i mnoho specializovaných poskytovatelů s malými týmy. Zároveň na trh přichází čím dál více mladých podniků s inovativními nápady. Společné stánky, jako naposledy z Nizozemska, Francie a také České republiky, ukazují na veletrhu it-sa spojené kompetence vystavovatelů z daných zemí.

Co veletrh přináší českým firmám, které na it-sa vystavují?

FV: Na veletrh it-sa 2018 přijelo do Norimberku téměř 14 300 odborníků na bezpečnost IT z více než 50 zemí. Vystavovatelitsa 2019 logoům se tak otvírají četné možnosti kontaktu, často i mimo vlastní struktury odbytu. Na veletrhu it-sa jsou zastoupeny všechny odbytové stupně distribučního kanálu – účastnícím se podnikům se tak otevírají i nové potenciály při hledání prodejních partnerů v zahraničí. Na it-sa najdou svoji cílovou skupinu všichni výrobci a poskytovatelé řešení z oblasti bezpečnosti IT – globální hráči, malé a střední podniky i start-upy. Přitom každý sedmý návštěvník pochází z vrcholového managementu. Jasné zaměření na kybernetickou bezpečnost je zárukou vysoké odbornosti návštěvníků veletrhu it-sa.

Mají české firmy nějaké možnosti účastnit se veletrhu s podporou státního sektoru?

Naďa Lichte, oficiální zastoupení NürnbergMesse pro Českou republiku: Ano, české firmy mohou na svou účast na veletrhu it-sa získat finanční podporu od agentury CzechTrade (CT), která organizuje na veletrhu společnou expozici. Všichni zájemci nás v případě zájmu mohou kontaktovat. Organizace účasti je pro firmy nenáročná, koordinaci a stavbu expozice zajištuje dodavatel vybraný agenturou CT.

Dotace NOVUMM KET je určena pro MSP se sídlem či provozovnou mimo Prahu. Každá zúčastněná firma má při splnění kritérií možnost čerpat dotaci max. 90 000 Kč na způsobilé výdaje. Povinná výše participace firmy činí 50 %. Podmínky projektu a další jsou k dispozici na webu agentury CzechTrade.

Participace na společné expozici s kompletním zázemím vyjde vystavující firmu na zhruba 55 tisíc korun, podílí-li se na ploše 6m2. Zájemci se mohou obracet na paní Naďu Lichte, koordinátorku účasti info@proveletrhy.cz, tel.: 775 663 548.

1 komentář na “Veletrh it-sa přitáhne odborníky na bezpečnost”

  1. Pingback: Společná expozice českých firem na veletrhu IT bezpečnosti it-sa | IT SECURITY NETWORK NEWS

Napsat komentář