Veletrh it-sa 2019: Roste a nabízí rozsáhlý program

it-sa 2019 veletrh

itsa 2019 logoOd 8. do 10. října promění it-sa norimberské veletržní centrum opět ve fórum pro všechny, kteří se se zabývají tématem bezpečnosti IT. Veletrh s celosvětově největším počtem vystavovatelů k tomuto tématu (minulého ročníku se zúčastnilo 698 firem) se opět rozroste. Jsou zaplněny čtyři výstavní haly, ve kterých představí přes 700 odborníků své inovace v oblasti IT. Pracovníci s rozhodovacími pravomocemi a s odpovědností za bezpečnost ve všech odvětví se tak mohou těšit na obsáhlý přehled trhu a rozmanitý rámcový program.

Na pěti otevřených fórech, které jsou volně přístupné všem návštěvníkům veletrhu, jsou ve středu pozornosti trendy v bezpečnosti IT. Poskytovatelé řešení zde budou mluvit například o aktuální situaci využívání umělé inteligence, o bezpečnosti IT v Průmyslu 4.0 nebo u kritických infrastruktur. Obzvláště budou vynikat přednášky a diskuze odborníků ze svazů a organizací označené jako „it-sa insights“. Přednášky budou převážně v němčině. Na fóru „Forum International“ v hale 10.1 budou přednášky v angličtině. Tady pozve Evropská organizace pro kybernetickou bezpečnost (ECSO) k panelové diskuzi s názvem „Developing a European Community” a Prof. Udo Helmbrecht, výkonný ředitel Evropské agentury pro bezpečnost sítí a informací (ENISA), bude mluvit o bezpečnosti 5G sítí. Další příspěvky se budou zabývat mimo jiné využitím blockchainu a jeho potenciálem pro ochranu průmyslových procesů výroby nebo trendem DevSecOps.

Máte zájem veletrh it-sa navštívit? Využijte jednodenního zájezdu, který organizuje AVERIA a zastoupení veletrhu v ČR. Jednodenní zájezd pořádáme ve středu 9.10.2019, registraci můžete provést na webu www.proveletrhy.cz. Vstupenku na veletrh vám poskytneme zdarma. V případě dotazů k veletrhu, či zájezdu kontaktujte info@proveletrhy.cz, tel.: 775 663 700. Další informace k veletrhu it-sa najdete na adrese: www.it-da.de

Napsat komentář