Unikátní aplikace pro dynamické maskování

AXIS Live Privacy Shield ITSECNN

Unikátní aplikace AXIS Live Privacy Shield je jediný video-analytický software pro kamery na trhu, který zaručí maskování pohybu osob a objektů v reálném čase v celém zorném poli kamery, a to i při plné snímkové frekvenci. Analytický software běží přímo ve vybraných modelech kamer, takže nejsou potřeba žádné drahé servery a vše se dá jednoduše spravovat.

AXIS Live Privacy Shield porovnává živý obraz z kamery se zadanou scénou pozadí a aplikuje podrobnou a dynamicky se měnící transparentní masku na oblasti, kde se v obrazu dějí změny. Jinými slovy, pohybující se osoby a objekty se objeví na obrazovce jako prázdné (transparentní) obrysy na obrázku pozadí. Celý tento proces je rychlejší než mrknutí a umožňuje efektivně dodržovat pravidla a regulační požadavky v oblasti ochrany soukromí a osobních údajů.

Standardně se používá dynamické maskování na celé zorné pole kamery, ale pokud je to nutné, můžete si snadno nastavit zóny bez maskování, například aby se na dopravníkovém pásu zobrazovaly pohybující se objekty. Systém lze nakonfigurovat tak, aby poskytoval také samostatný video stream bez dynamického maskování, který by mohli autorizovaní uživatelé využít při řešení nějakého incidentu. Můžete si také vybrat automatickou obnovovací frekvenci pozadí, úroveň podrobností kontur transparentních masek a počet snímků za sekundu.

Řešení je vhodné pro vzdálený video dohled nebo záznam videa na místech, kde je problematické provádět jakékoliv jiné monitorování v souvislosti s pravidly nebo regulačními požadavky na ochranu soukromí. Je vhodný například pro monitorování výrobních, technologických nebo logistických procesů, kde je důležité sledovat samotný proces, a ne lidi. Další potenciální oblasti využití jsou např. při aplikacích v maloobchodě, ve zdravotnictví, školství a ve vládních institucích.

Hlavní výhody:

  • Zajistí ochranu soukromí.
  • Spolehlivé dynamické maskování v reálném čase při vysokých snímkových frekvencích.
  • Cenově efektivní, vysoce výkonné řešení při lokální instalaci.
  • Jednoduchá instalace, konfigurace a správa.
  • Pro vnitřní použití s dobrým a stabilním osvětlením.

AXIS Live Privacy Shield je dostupný pro kompatibilní modely kamer Axis prostřednictvím sítě partnerů ve vybraných evropských zemích.

Napsat komentář