IT SECURITY NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na IT bezpečnost a související témata. #security #bezpečnost #ITSECNN

T-Mobile otevírá v Praze SOC

SOC T-Mobile ČR

Interaktivní dashboard, celkem 80 security profesionálů, war room na řešení kyberútoků, provoz 24/7/365. Společnost T-Mobile otevírá v Praze na Roztylech své nové Security Operations Centre (SOC), které pod jednu střechu sdružuje komplexní služby v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Nové Security Operations Centre otevírá T-Mobile v dubnu na pražských Roztylech. Na ploše 150 m2 se soustředí nejnovější technologie včetně interaktivního velkoplošného LCD dashboardu k sledování real-time provozu či war roomu sloužícího ke krizovému řešení kyberútoků. Robustnější Security Operations Centre nabízí společnostem všech velikostí portfolio 20 služeb z oblasti bezpečnosti – od přípravy bezpečnostní strategie přes konzultace a testování až po monitoring. Reaguje tak na stále rostoucí poptávku firem po zabezpečení a ochraně před vysokým počtem kybernetických útoků.

Security Operations Centre je součástí divize T-Business, která se dlouhodobě zaměřuje na komplexní IT služby pro firemní zákazníky.

TZ