Síťový radar chrání v rozsahu 180° a minimalizuje falešné poplachy

Síťový radar

Nový inteligentní síťový radar AXIS D2110-VE využívá pokročilé radarové technologie, díky čemuž dokáže určit přesnou polohu i rychlost objektu či narušitele a spolehlivě pokrýt i rozsáhlé pozemky. Je tak ideální pro různorodé venkovní instalace, jako jsou průmyslové areály, parkovací plochy nebo nakládací doky v mimopracovních hodinách.

Síťový radar dokáže díky vestavěné analytice – založené na hlubokém učení – přesně detekovat, klasifikovat a sledovat osoby i vozidla, a to s velmi nízkou mírou falešných poplachů. Radar disponuje výstupem PoE-out, lze tedy jeho prostřednictvím připojit a napájet další zařízení. Radar tak lze jednoduše doplnit například síťovou kamerou (pro vizuální ověření poplachových stavů) nebo síťovým reproduktorem (k oslovení a tím pádem i odstrašení případných pachatelů na dálku).

Mezi klíčové prvky patří:

  • Pokrytí oblasti v rozsahu 180°
  • Vestavěné analytické funkce
  • Nepřetržitá přesná detekce s nízkou mírou falešných poplachů
  • PoE-out pro napájení dalšího zařízení
  • Funkce inteligentního propojení

Funkce inteligentního propojení umožňuje praktické použití více zařízení v těsné blízkosti, například instalaci dvou radarů zády k sobě. Lze tak zajistit plné pokrytí zabezpečení v rozsahu 360°. Díky nejnovější generaci čipu ARTPEC disponuje radar také pokročilým zabezpečením proti kybernetickým útokům, jako je podepsaný firmware a funkce bezpečného spuštění.

Bezpečnostní síťový radar se začne dodávat prostřednictvím distribučních kanálů ve 3. čtvrtletí 2020 za doporučenou koncovou cenu 39.500 Kč.

Napsat komentář