Poslední volné plochy na veletrhu it-sa v Norimberku

it-sa Trade fair activity

Připojte se ke společné expozici s CzechTrade!

Nové platební modely, globální sítě výrobních řetězců či e-zdraví – digitalizace mění, jak žijeme a pracujeme. A přináší s sebou nebezpečí. Kybernetičtí zločinci vybírají bankovní účty, zastavují montážní linky nebo si dokonce podmaňují zdravotnická zařízení. Jako veletrh v oblasti kybernetické bezpečnosti s největším počtem vystavovatelů na světě nabídne it-sa od 8. do 10. října 2019 na norimberském výstavišti ucelené spektrum produktů a řešení pro lepší zabezpečení IT.

itsa 2019 logoPředchozí ročník zaznamenal rekordní čísla: 698 vystavovatelů a 14 290 odborných návštěvníků s rozhodovací pravomocí. Letos poprvé it-sa obsadí čtyři výstavní haly, aby vyhověla stále rostoucímu zájmu vystavovatelů. V každé hale se budou konat četné krátké přednášky vystavovatelů, celkem 350, které osvětlí otázky zabezpečení IT z pohledu managementu a technologií. K vrcholům budou patřit položky programu, které jsou označeny jako „it-sa insights“ – produktově neutrální přednášky a diskuze expertů z asociací a organizací, jakož i „mezinárodní fórum“ jako ryze anglickojazyčné přednáškové pódium.

Představte také Vy vaše inovativní řešení na tomto mezinárodním veletrhu, agentura CzechTrade nabízí pro malé a střední podniky ideální platformu pro vstup na zahraniční trh, kdy organizuje společnou expozici českých firem a jejich účast finančně podporuje formou dotace z projektu NOVUMM KET. Více informací získáte u oficiálního zastoupení veletržní společnosti v ČR, u společnosti PROveletrhy s.r.o., tel.: 775 663 548, info@proveletrhy.cz.

Související články

Leave a Comment