Pomoc nadějným startupům

Trend Forward Capital

Šest měsíců po založení Trend Forward Capital se představily první investice a plány tohoto nového sdružení, které má vyhledávat nové nadějné společnosti v oblasti technologií a kybernetické bezpečnosti.

Tyto společnosti si pak chce Trend Micro adoptovat a pomáhat jim růst, nejen pomocí finanční podpory, ale hlavně – jakožto zkušený lídr na trhu – správným nasměrováním. Tím chce napomoci chytrému, propojenému světu.

Mezi první počiny Trend Forward Capital patří podpora firmy Veem, která působí v oblasti globálních plateb (tedy plateb v libovolné zemi, v jakékoli měně) pro podnikatelské subjekty a využívá k tomu technologii blockchain, podpora firmy Muse zaměřené na nositelná zařízení, která jsou určená pro podporu péče o zdraví pomocí informací získávaných špičkovou technologií umožňující čtení myšlenek, a firmy Mojio, která patří mezi přední společnosti v oblasti telemetrie pro propojená auta.

S cílem poukázat na další slibné technologické startupy včetně těch s potenciálem opravdu rychlého růstu připravil Trend Forward Capital v rámci veletrhu Consumer Electronic Show (CES) 2018 technologickou sekci, ve které proběhly panelové diskuse a prezentace vybraných začínajících firem.

-LiM

Související články

Leave a Comment