Konference kybernetiky a biometrie

FFF konference

Ve dnech 17. – 19. 10. 2018 proběhne mezinárodní kybernetická konference FUTURE of CYBER, jejíž 4. ročník se uskuteční v rámci mezinárodního projektu FUTURE FORCES FORUM, zaměřeného na trendy a technologie v obraně a bezpečnosti. Letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA se stane místem setkání představitelů průmyslu, bezpečnostních a ozbrojených složek, vědy a výzkumu, národních a mezinárodních institucí, pracovních skupin NATO, EDA a dalších.

V rámci fóra proběhnou konference zaměřené na problematiku boje proti terorismu, ochrany kritické infrastruktury, využití autonomních prostředků, speciálních materiálů, GIS, simulace, robotiky, kybernetické bezpečnosti, vojensko-civilní spolupráce a další. Nedílnou součástí bude výstava Future Forces, kde bude prezentovat své novinky 150 našich i zahraničních vystavovatelů (vstup na výstavu je zdarma, nutná je online registrace).

Konference FUTURE of CYBER proběhne formou volně přístupných Smart Cyber Defence Workshopů a Live Hacking Zóny, kde bude možné otestovat vybrané technologie partnerů v reálném testu účastníků a řešit hackerské úlohy v rámci soutěže.

Současně proběhne mezinárodní konference BIOMETRIE, zaměřená na aktuální trendy v problematice biometrických technologií a kryptografie, ale i na širokou veřejnou diskusi nad budoucími výzvami a iniciativami v této oblasti, zejména s ohledem na elektronickou identitu osob a moderní informační a komunikační systémy nejen veřejné správy (e-government).

Pro další informace a online registraci navštivte www.future-forces-forum.org.

FFF

 

Napsat komentář