Jak ochránit domácí a malé podnikové sítě

Zyxel AiShield

Služba AiShield je určena pro zařízení Multy X a Multy Plus a slouží k ochraně domácích, kancelářských a malých podnikových sítí před kybernetickými útoky. Kybernetické hrozby, jako např. ransomware a malware, se dnes šíří jako lavina a cílí na každého z nás. K závažnosti situace přispívá také rozmach chytrých produktů vyžadujících nepřetržité připojení k internetu, a proto se domácnosti i organizace musí mít neustále na pozoru.

K ochraně před všemi síťovými hrozbami včetně virů, malwaru, ransomwaru a phishingových útoků služba AiShield využívá cloudovou bezpečnostní databázi společnosti Zyxel, která těží ze síly umělé inteligence. AiShield spolehlivě chrání připojená zařízení, a to dokonce chytré televize, systémy hlasového ovládání a další technologie internetu věcí, což uživatelům dává jistotu, že každý bod jejich domácí nebo podnikové sítě si dokáže s virtuálními hrozbami poradit.

Služba AiShield od společnosti Zyxel sítě a zařízení před hrozbami hlídá pomocí vícevrstvé ochrany: antivirem, blokováním phishingových útoků, botnetů, malwaru a ransomwaru, zabezpečením IoT pro chytrá zařízení a ochranou pro bezpečné surfování po internetu. Díky nepřetržitému přístupu k rozsáhlé a automaticky zdokonalované cloudové bezpečnostní databázi společnosti Zyxel jsou virtuální obranné mechanismy služby AiShield vždy aktuální.

Součástí služby AiShield je mobilní aplikace, která slouží jako řídicí centrum a plánovací nástroj a umožňuje jednoduchou kontrolu a správu celé sítě a připojených zařízení. Prostřednictvím aplikace AiShield mohou uživatelé řídit přístup k síti, omezit u jednotlivých uživatelských profilů surfování po internetu nebo přístup k aplikacím a monitorovat hrozby a upozornění za období až posledních 30 dnů. Jednoduchým klepnutím po displeji uživatel k podrobné analýze generuje přehlednou grafickou zprávu shrnující údaje o síťovém zabezpečení.

AiShield na trhu představuje nejkomplexnější a z hlediska nákladů nejefektivnější službu pro zabezpečení sítí a v současnosti je k dispozici pro mesh WiFi systémy Zyxel Multy Plus a Multy X. Předplatné služby AiShield lze aktivovat nebo obnovit přímo v mobilní aplikaci AiShield (určené pro zařízení Android/iOS). Na rok zdarma je služba AiShield pro ochranu domácích a malých podnikových sítí poskytována ke každému zakoupenému mesh WiFi systému Multy Plus. Všichni noví uživatelé systému Multy X mají možnost si službu bezplatně vyzkoušet po dobu 30 dnů.

Napsat komentář