it-sa 2019: Zájezd na veletrh IT bezpečnosti

it-sa 2019

Největší IT SECURITY veletrh ve střední Evropě se blíží mílovými kroky. Máte na něj místo ve svém kalendáři? Od 8. do 10. října 2019 bude výstaviště v Norimberku ve znamení kybernetické bezpečnosti. Přes 700 vystavovatelů představí novinky v této dynamicky se vyvíjející branži.

Pracujete v oboru IT, zajímají vás trendy v oboru IT security? Vydejte se s námi na veletrh it-sa ve středu 9. října, kdy pořádáme jednodenní zájezd s nástupem v Praze a Plzni. Vstup na veletrh, občerstvení po příjezdu na výstaviště a v případě zájmu společnou návštěvu firem Vám zajistíme zdarma! Příspěvek na dopravu činí pouhých 400,- Kč. Registrační formulář naleznete na webu www.proveletrhy.cz. Odjezd autobusu je 6:15 hod. z ulice Na Florenci, Praha 1. V 10:15 hod. příjezd na výstaviště. Odjezd od výstaviště v 18:00 hod., příjezd do Prahy kolem 22:30 hod.

Zájezd pořádáme ve velmi přátelské atmosféře a počet účastníků je omezen kapacitou autobusu. Využijete možnosti dozvědět se něco nového v této rozrůstající se velmi perspektivní branži a to s podporou předních firem, které si váží odborné veřejnosti.

Zájezd organizuje AVERIA, provozovatel webu IT SECURITY NETWORK NEWS a PROveletrhy s.r.o. oficiální zastoupení NuernbergMesse v ČR.

Vydáte-li se na veletrh po vlastní ose, můžeme Vám být nápomocni alespoň v zajištění vstupenky zdarma. Tu získáte pro registrace kódu itsa19CZ na webu www.it-sa.de/en/visitors/tickets/voucher. Veletrh it-sa je: 700 vystavovatelů, 4 plně obsazené výstavní haly, nabitý doprovodný program www.it-sa.de/de/events a v neposlední řadě spousta tipů pro vaši každodenní práci s médii.

Těšíme se na Vás. Jakékoli další upřesňující informace Vám rádi zodpovíme na tel.: +420 775 663 700, info@proveletrhy.cz.

Napsat komentář