Hacker Fest 2018

hackerfest 2018

Dne 17. září 2018 se bude konat šestý ročník Hackerfestu 2018. Ten pak bude pokračovat dvěma workshopy ve dnech 17. a 18. září 2018. Tato konference se stala již tradičním místem setkávání IT profesionálů z firem se špičkovými odborníky na počítačovou bezpečnost od nás i ze zahraničí. Naše vydavatelství je tradičním mediálním partnerem této významné akce.

Hackerfest je dalším pokračováním konference o etickém hackingu, která připravuje formou odborných přednášek účastníky na to, s jakými možnými problémy a útoky se budou ve své praxi moci setkávat.

GOPASZajištění bezpečnosti IT systémů se stále více podobá stíhacímu závodu – navíc na velmi dlouhou trať. Množství i variabilita útoků roste, útočníci nacházejí stále nové skuliny v zabezpečení systémů, aplikací i dat. Proto jsou na poli zajištění IT bezpečnosti stále důležitější komoditou vědomosti – přehled o aktuálních hrozbách, informace o objevené zranitelnosti používaných systémů, a především informace o tom, jak se aktuálním hrozbám bránit. Pokud chcete zjistit, co se právě teď děje v reálné praxi IT zabezpečení, rezervujte si v kalendáři 17. září. Šestý ročník HackerFestu nabídne přednášky předních tuzemských i zahraničních odborníků.

Celý program této konference začne odborník na slovo vzatý, William Ischanoe, který se podívá na zoubky problematice USB (USB havěť všude, kam se podíváš). Poté vystoupí Jan marek s přednáškou na téma Jak zlomit Windows Defender Device Guide & Jak prolomit síť v Hyper-V Shielded VM. Na Nebezpečné vlastnosti Androidu se pak podíváte společně s Romanem Kümmelem a před obědem se pak Ondra Ševeček bude věnovat nudě v kanclu, zábavě v síti.

V odpoledním bloku pak oblíbená Paula Januszkiewicz přednese přednášku na téma Modern Malware: Leveraging Its Imperfection to Design Response Methods – for IT Pros. V současné dopbě se ještě další přednášky připravují, budeme je aktualizovat ihned, jakmile budou oficiálně uvolněny pořadatelem., společností Gopas, Počítačová škola

Související články

Leave a Comment