IT SECURITY NETWORK NEWS je B2B komunitní web zaměřený na IT bezpečnost a související témata. #security #bezpečnost #ITSECNN

G2B•TechEd 2018 proběhl opět úspěšně

TechEd Brno Gopas

Jak se zdá, Počítačová škola GOPAS cílí své konference přesně na zájemce. Důkazem toho je již druhý ročník odborné konference G2B•TechEd, konané v Brně. Stejně jako vloni bylo obsazeno do posledního místečka, letos dokonce přišlo o pár lidí víc. Zdá se tedy, že nápad uspořádat konferenci zaměřenou na technologie Microsoftu i v Brně, se ukázal jako velmi dobrý počin.

Dvoudenní konference se konala ve dnech 29. a 30. ledna 2018 ve dvou sálech, celkem proběhlo 23 přednášek od 21 spíkrů a 135 účastníků bylo velmi spokojeno. To mimo jiné dokazuje i twitterový účet g2bteched, který se už během konání konference plnil příspěvky z obou stran: návštěvníci většinou chválili obsah jednotlivých přednášek a ptali se na témata, která nestihli zachytit nebo na jejichž podrobnější rozbor nezbyl čas. A naopak: přednášející sem dávali informace, které nebylo možné během daného časového harmonogramu přednášek jinak návštěvníkům sdělit. Takže twitterový účet je plný odkazů, na kterých lze nalézt i další informace o jednotlivých tématikách. Ke cti pořadatele i přednášejících slouží to, že naprostá většina dotazů, položených touto elektronickou cestou, byla zodpovězena a tím pádem tyto příspěvky mohou pomoci i ostatním. Těm, kteří nenašli chuť, čas či odvahu se zeptat v přednáškovém sále nebo v předsálí, nebo dotaz položit elektronicky.

Dobrá atmosféra pak panovala i v předsálí, kde partneři konference měli své stánky aktivně obsazené svými lidmi. Ti se pak trpělivě věnovali odpovídání na dotazy návštěvníků. Bylo zde i několik zajímavých soutěží, kde si výherci odnesli hodnotné ceny, například telefon iPhone 8 nebo Xbox One S. K vidění byl i náš stánek s prezentačními plochami a s nejnovějším vydáním časopisu ICT Network News.

Více na EW NETWORK NEWS

G2B•TechEd