Dálkově ovládaný zámek FAB ENTR

FAB

Pokud se chcete vyhnout takovým katastrofám, jako že občas zapomenete doma klíče, nebo zapomínáte zamykat při odchodu z domu, či tu a tam ztratíte klíče, pak asi bude třeba se nad sebou zamyslet a nějak tuto situaci řešit.

A řešením pro vás může být inteligentní motorický zámek FAB ENTR, který vám umožní ovládat dveře přímo z vašeho Smartphonu či tabletu, pomocí PIN klávesnice, otiskem prstů nebo dálkovým ovládáním. Výhodou takového řešení je i to, že můžete přístupový kód zapůjčit třeba po dobu dovolené svým známým, aby se vám starali o kytičky a vaše domácí zvířectvo. Po vašem návratu pak zámek snadno přeprogramujete.

S pomocí tohoto motorického zámku získáváte chytré dveře. Jeho velkou předností je, že nemusíte nosit po kapsách nebo v aktovce klíče. Samozřejmě, můžete – v případě, že používáte dálkové ovládání – argumentovat tím, že si moc nepomůžete, protože místo klíče nyní nosíte elektronické dálkové ovládání. Ale ani to není nutné. Inteligentní motorický zámek FAB ENTR můžete totiž ovládat pomocí svého smartphonu, tabletu, PIN klávesnice nebo otiskem vašeho prstu.

Motorický zámek FAB ENTR je napájen výkonnou a ekologicky šetrnou baterií, které má výdrž až tři měsíce. V mobilní aplikaci můžete sledovat stav baterie a v případě nutnosti baterii dobít drátovou nebo bezdrátovou nabíječkou. Stejně jako cylindrická vložka FAB ENTR, tak také PIN klávesnice, dálkové ovládání a čtečka prstů nepotřebuje ke své instalaci a ovládání žádné kabely.

A i totální zapomětlivci mají šanci najít snadné řešení. Pokud často odcházejí z domu ve spěchu a nejsou si jisti, zda zamkli dveře, díky režimu automatického uzamčení dveří budou mít vždy jistotu, že se po jejich odchodu z domu dveře vždy uzamknou.

Díky kombinaci revolučních technologií a motorické cylindrické vložky FAB 2000 není k instalaci inteligentního zámku FAB ENTR nutný žádný zásah do dveří. Při instalaci můžete postupovat jako při standardní výměně vložky. Motorický zámek FAB ENTR vypadá z vnější strany dveří jen jako obyčejný zámek.

Motorická funkce zámku a automatická detekce zavření dveří zajistí, že dveře budou vždy uzamčeny a tedy bezpečné. Navíc kombinací s cylindrickou vložkou FAB 2000 ve 4. bezpečnostní třídě vytvoříte bezpečný přístupový systém k vašemu domu.

-LiM

Související články

Leave a Comment