Citlivá kamera s rozlišením 4K a objektivem Canon

kamera s rozlišením 4K a objektivem Canon

Společnost Axis Communications představuje síťovou kameru, která kombinuje rozlišení 4K s ultracitlivým 4/3″ obrazovým snímačem pro zcela výjimečnou citlivost na světlo a forenzní kvalitu obrazu prakticky v jakékoli scéně.

Výkonná a robustní síťová kamera AXIS Q1798-LE s 4násobným zoomem a objektivem Canon splňuje standardy IP66, IP67 a IK10 a snese extrémní teploty v rozsahu od –40 do 60 °C. Kromě posíleného zabezpečení, zahrnujícího například podepsaný firmware a bezpečné spouštění, využívá také technologii Axis Lightfinder 2.0 pro ještě vyšší světelnou citlivost, autentičtější barvy i v téměř úplné tmě a ostřejší vykreslení předmětů v pohybu. K vstupně-výstupním portům lze navíc připojit zařízení spouštějící alarmy nebo jiné akce a monitorovaný vstup odesílá oznámení v případě výpadku připojení.

Klíčové prvky:

  • Rozlišení 4K/10 MPx
  • Ultracitlivý obrazový snímač
  • Objektiv Canon s ohniskovým rozsahem 12–48 mm
  • Technologie Axis Lightfinder 2.0
  • Technologie Axis Zipstream s podporou standardů H.264/H.265

Díky podpoře napájení PoE a redundantního stejnosměrného zdroje se tato 4K kamera snadno instaluje a bezpečně uchovává data i při výpadku proudu. Technologie Axis Zipstream s podporou standardů H.264 a H.265 navíc dramaticky snižuje požadavky na šířku pásma a velikost datového úložiště. Odpadá také potřeba nákladného osvětlení – se zabudovaným infračerveným přísvitem lze zajistit nerušivý dohled i v naprosté tmě na vzdálenost 50 m i více v závislosti na scéně. Kamera AXIS Q1798-LE se začne dodávat prostřednictvím distribučních kanálů společnosti Axis během října 2019 za doporučovanou koncovou cenu 46 900 Kč.

Napsat komentář