Bezpečnostní kamery řady U-Series

Bezpečnostní kamery řady U-Series

13 nových vnitřních a venkovních bezpečnostních kamer řady i-Pro Extreme – U-Series doplňuje nabídku společnosti Panasonic o nákladově efektivní řadu kamer základní až střední úrovně při zachování vysokého výkonu, viditelnosti a spolehlivosti, které zákazníci očekávají. Řada U-Series nabízí širokou škálu kamer typu kupole a bullet, s varifokálním nebo pevným objektivem, Full HD a 4MP a také provedení odolné proti vandalům a povětrnostním vlivům pro venkovní modely. Tato řada je ideální pro organizace s omezeným rozpočtem ať ve školství, logistice, nemocnicích, kancelářských prostorech, maloobchodních prodejnách a mnoha dalších aplikacích.

Kamery řady U-Series zaručují viditelnost ve dne i v noci s nízkým osvětlením a možnostmi IR-LED pro zajištění jasných barev a kvalitního bezpečnostního obrazu non-stop. Kamery používají technologii iA (Intelligent Auto) společnosti Panasonic pro sledování dynamiky scény a pohybu. Nastavení kamery se díky technologii iA upravuje v reálném čase, aby se snížilo zkreslení, jako je například rozostření pohybujících se objektů. Funkce Super Dynamic umožňuje kamerám zachytit širší rozsah než tradiční zařízení, to zajistí pokrytí všech míst a oblastí. Režim koridoru upravuje pohled kamery tak, aby bylo možné monitorovat schodiště a dlouhé chodby pomocí jediné kamery.

Venkovní modely v této řadě mají ochranu IK10 proti vandalům, ochranu proti vodě a prachu a antikorozní šrouby.

Stejně jako ostatní kamery z platformy i-PRO Extreme i řada U-Series používá kompresi H.265 a inteligentní kódování ke snížení množství obrazových dat, což zvyšuje efektivitu využívání šířky pásma a snižuje požadavky na úložiště a náklady.

Inteligentní provedení a obal řady U-Series mohou zkrátit dobu instalace kamer. Kamery lze například připojit a nakonfigurovat před instalací, když jsou stále ještě v krabici. Mají také motorizovaný zoom a automatické zaostřování pro rychlejší nastavení.

První kamery řady U-Series budou k dispozici od dubna a nové modely budou přidávány po celý rok.

Napsat komentář