Atos vstoupil do globálního sdružení Identity Defined Security Alliance

Identity Defined Security Alliance

Atos oznámil vstup do Identity Defined Security Alliance. Aliance pomáhá organizacím využít již existující investice do kybernetické bezpečnosti tak, aby vedly k posílení bezpečnosti a zvýraznění úlohy správy identit v rámci celkových bezpečnostních strategií.

Gartner nedávno zařadil společnost Atos na třetí místo v globálním žebříčku řízených bezpečnostních služeb podle podílu na trhu v roce 2018. Včetně Atosu sestává nyní IDSA z 25 členských společností pokrývajících odvětví kybernetické bezpečnosti a sdružuje také členy Fortune 1000 Customer Advisory Board.

„IDSA spojuje přední technologické společnosti, aby si vyměňovaly nápady a vzdělávaly profesionály o důležitosti správy identit v celkové bezpečnostní strategii,“ uvedl Allen Moffett, IAM Practice Lead, Atos Severní Amerika. „Pohybujeme se v oboru správy identit a řízení přístupů (IAM) už téměř 30 let a stále častěji se setkáváme se zákazníky a potenciálními klienty, kteří potřebují poradit. Těšíme se, že jako člen IDSA budeme spolupracovat s desítkami dalších expertů, abychom vytvořili zdroje o bezpečnostních přístupech zaměřených na správu identit.“

Kromě bezpečnostních a IAM služeb Atos nabízí IAM produkty ve formě služby a software Evidian – silnou kombinaci pro on-premise nasazení i cloud pro kompletní řešení řízení identit. Navíc Atos nabízí i řešení Trustway a Horus pro kompletní ochranu digitální identity a citlivých dat.

Identity Defined Security (bezpečnost definovaná identitou) poskytuje na základě přesných dat přístup k informacím a aplikacím v reálném čase prostřednictvím integrace IAM infrastruktury s podnikovými technologiemi kybernetické bezpečnosti. IDSA se domnívá, že Identity Defined Security by měla být jádrem bezpečnostní strategie. Posláním aliance je snaha pomáhat organizacím posilovat bezpečnost právě prostřednictvím kroků založených na správě přístupů.

„Bezpečnostní paradigma se mění, a ačkoli si organizace uvědomují, že identita a bezpečnost by už neměly být samostatnými programy, nyní se musejí popasovat s tím, jak využít stávající investice a zároveň se posouvat vpřed,“ vysvětluje Julie Smithová, výkonná ředitelka IDSA. „Naše služby jsou navrženy tak, aby pomáhaly organizacím všech velikostí, ve všech odvětvích a libovolných lokalitách nastartovat kroky vedoucí ke spojení bezpečnosti a správy identit. Atos, díky své široké zákaznické perspektivě a globálnímu působení, dokáže alianci ještě více posilnit.“

Napsat komentář